שירותי ניקיון לעסקים במרכז

חברת מיסמי ניקיון וכוח אדם – שירותי ניקוי לעסקים בתל אביב ובת ים

מיסמי הינה חברה וותיקה, מקצועית ואמינה המספקת שירותי ניקיון ואחזקה למשרדים. לחברה מוניטין וניסיון מוכחים של כ-20 שנה בשוק העבודה, במגזר העסקי ובמגזר הפרטי.

חברת מיסמי מתמחה בניקיון שוטף של בתי עסק: ניקוי משרדים, ניקוי מפעלים, ניקוי בנייני משרדים והמשרדים עצמם, או ניקוי חדרי מדרגות. למיסמי מאגר כוח אדם  מקצועי ואמין הנבחר בקפידה ונותן מענה בכל שעה ומקום. עובדינו הינם בעלי אישורי עבודה כחוק, בעלי הופעה אסטטית ומוחתמים על הסכם סודיות. צוותי הניקיון שלנו מתודרכים ע"י מנהלי צוותים על מנת למלא אחר כל דרישות הלקוח.

עובדי הניקיון שבחברה הם כרטיס הביקור האמיתי של מיסמי ואנו דואגים לבוחרם ולהכשירם בקפידה, לשביעות רצונכם המלאה .כאשר אתם מזמינים מאיתנו שירותי ניקיון למשרד או לבית המשותף תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

 

ליצירת קשר התקשרו אלינו: 03-5418512

 

שירותי ניקיון עסקים בתל אביב ובמרכז:

שירותי ניקיון שוטף על בסיס יומי (או בתדירות שתקבע ע"י הלקוח).
שירותי ניקיון יסודי חד פעמי (לאחר שיפוץ, בניה או אחר).
אספקת עובדים באופן קבוע ודאגה לתנאיהם ורווחתם בהתאם לחוק.
אספקת חומרי ניקוי ומיכון איכותיים.

אנו שמים דגש על שרות איכותי ברמה גבוהה והתחיבות למחירים הוגנים ללקוחותנו.

בין לקוחותינו: 

מפעלי תעשיה, חברות הייטק, חברות סלולאריות, בתי מלון, רשתות אופנה, משרדי עו"ד, סוכנויות ביטוח, משרדי רו"ח, רשתות שיווק, קבלנים פרטיים, חברות ליסינג ועוד רבים טובים… 

נשמח לצרף את חברתכם ללקוחותינו ולשרתכם לשביעות רצונכם.

ניקוי עסקים בתל אביב ובמרכז על ידי חברת ניקוי מקצועית

שירותי ניקיון מקצועיים לכל סוגי העסקים

חברת מיסמי בע"מ מספקת שירותי ניקיון במרכז הארץ, ופועלת ברישיון כקבלן שירות בתחום הניקיון (רישיון מס' 3002) כבר למעלה מ-20 שנה, בהן שירותנו מאות לקוחות מרוצים בתל אביב והאזור.

משירותי הניקיון שלנו נהנים משרדים בתל אביב והערים הסמוכות, גדולים וקטנים ומתחומי עיסוק רבים, בהם מפעלי הייטק, משרדי עורכי דין, הנהלת חשבונות, ביטוח, שיווק ופרסום, תיירות, משרדים להשכרה ועוד.

מיסמי דואגת לכך שתוכלו ליהנות מעסק נקי ורענן

משרד מלוכלך ומלא אבק, יכול לגרום להתרשמות שלילית מצד הלקוחות והספקים המבקרים בו ולתחושה לא נעימה אצל העובדים המבלים בו את רוב יומם. חברת מיסמי מקפידה על איכות ניקיון גבוהה, שהיא תוצאה של עבודה רבת שנים, ללא פשרות, במקצוענות וניסיון רב בכל תחומי ניקיון למשרד וסביבתו, ושימוש בתכשירי ניקיון איכותיים.

ניקוי יעיל ומקצועי עם חברת מיסמי


אנו מיומנים בניקוי משרדים מקצועי ויעיל, ונותנים מענה לכל צורך ייחודי של אחד מלקוחותינו, ועובדים מסביב לשעון, בכל שעה, וגם לאחר שסיימתם את יום העבודה. ניתן להזמין את שירותינו על בסיס קבוע (יומי, שבועי וכו') וגם באופן חד-פעמי, כמו למשל, לאחר שיפוץ. כמו כן, אנו מספקים חומרי ניקיון איכותיים למשרד לפי הזמנה.

כל עובד בצוות של עובדי הניקיון של מיסמי הוא נציג החברה שלנו, ועל כן אנו מקפידים לבחור רק עובדים מקצועיים ומיומנים, בעלי אישורי עבודה כחוק ומראה אסתטי, ולהכשיר אותם כהלכה, כדי לוודא שמשרד שלכם נקי ומצוחצח. בנוסף, כל עובדי החברה חתומים על הסכמי סודיות ומונחים לפעול על פיהם. מיסמי שירותי ניקיון לעסקים

 

ליצירת קשר התקשרו אלינו: 03-5418512

חשיבות ניקוי שטיחים בעסק

משרדים רבים בוחרים להשתמש בשטיחים מקיר לקיר במשרד, אך לצד תכונותיהם החיוביות ותרומתם לאיכות סביבת העבודה במשרד, באופן טבעי, השטיחים צוברים לכלוך רב הנסתר לרוב מהעין, ואף מתבלים בקצב מהיר. על כן יש צורך להקפיד על ניקוי שטיחים במשרדים לעיתים קרובות, אשר יחזיר לו את החיוניות ויסייע בשמירה על בריאותם של העובדים.

 

שירותי ניקיון למוסדות גדולים

 

צוותי הניקיון של חברתנו מספקות גם שירותי ניקיון מורכבים יותר ומתקדמים יותר, למוסדות, בתי מלון ומבנים תעשייתיים. לעיתים יש צורך לבצע את הניקיון על ידיד מכונות שטיפה מתקדמות, ולעיתים דרושים חומרי חיטוי וניקוי מתקדמים, נגד וירוס הקורונה או חיידקים הקיימים במקום בו דרוש הניקוי.