מציאת עבודה חדשה בעזרת רשתות חברתיות


בעידן של היום רשתות חברתיות משגשגות וחושפות את כלל הציבור למגוון רב של תכנים ומידע. כך, הבינו חברות השמה רבות כי פתיחת דף עסק לחברה שלהן הינה פלטפורמה מצוינת לפרסום משרות ואיתור נכון ומהיר של מועמדים. לכן, מומלץ להיכנס לעמודים הללו ולהשאיר את הפרטים שלכם. שימו לב כי בחלק מדפי פייסבוק של חברות ההשמה קיימים נציגים וירטואליים אשר יוכלו לעזור לכם בזמן אמת ולבחון האם יש משרות מתאימות עבורכם.

חיפוש עבודה ברשתות חברתיות המיועדות לאוכלוסיה ספציפית


חשוב לציין כי מעבר לרשתות חברתיות כלליות, קיימות גם רשתות חברתיות המיועדות לאוכלוסייה ספציפית כגון רשת חברתית לאנשי הייטק. היתרון ברשתות מסוג הינו כי ניתן לציין האם אתם מעוניינים שיפנו אליכם בכל הנוגע להצעות עבודה. הרשתות הללו בדרך כלל דיסקרטיות יותר וניתן להציג בהן המלצות מקולגות שלכם. יתרון נוסף ברשתות אלו הינו האפשרות הקלה של איתור אנשים העוסקים בתחום בו אתם מעוניינים לעבוד ולבדוק עימם האם קיימת משרה רלוונטית עבורכם בחברה בה הם עובדים או בחברה אחרת.


חיפוש עבודה על ידי פניה ישירה לחברות בהן אתם חפצים לעבוד
שתי תכונות הנדרשות בתהליך חיפוש עבודה הינן אומץ ובטחון עצמי. באם נפתחות חברות חדשות או לחלופין סניפים של חברות ענק אין כל ספק כי הם יזדקקו לעובדים. ולכן, כאשר נודע לכם על פתיחת חברה באזור מגוריכם אל תהססו ופנו מיד בכל האמצעים האפשריים למחלקת משאבי האנוש בחברה. שלחו את קורות החיים במייל, צרו קשר טלפוני על מנת להציג עצמכם בקצרה ונסו לקבוע פגישה. אם קביעת הפגישה לא צלחה- מומלץ להגיע באופן עצמאי ואף להשאיר את קורות החיים שלכם בקבלה.

מאמר חדש על חיפוש עבודה