יעוץ פיננסי, כלכלי ובנקאי לטובת הפרט

יעוץ פיננסי להתנהלות כלכלית נכונה, ובחירה של בנק

  1. התנהלות כלכלית נכונה

בשנים האחרונות במיוחד, עם שקיעתו האיטית של מעמד הביניים במדינה, רבים מאיתנו מתקשים להתנהל כספית אל מול עצמינו ואל מול הבנקים. הרבה פעמים אנחנו שומעים מושגים שונים כגון ריבית פריים, ריבית משתנה, חיסכון זה או אחר, עמלות ועוד מושגים כספיים שאין לנו כול מושג בהם, לרוב הם עוברים לנו ליד האוזן, אך התוצאות העגומות והאוברדראפט העמוק מתבטאים בהמשך. יעוץ בנקי ופיננסי יעניק לכם בסופו של דבר את הכלים המתאימים והנכונים כיצד להתנהל בתחום הפיננסי ומתוך עמדה של כוח והבנה.

יעוץ בנקאי ופיננסי, כיצד הוא מתנהל?

יעוץ כלכלי  ופיננסי ניתן על ידי יועץ מומחה  בתחום , על מנת שאתם בתור לקוחות הבנקים תקבלו את הכלים המתאימים כיצד להתנהל נכון עם כספיכם. התנהלות כספית לא נכונה, יכולה להוביל אתכם למקומות  לא רצויים ולגרום להרבה מאוד קשיים  בהמשך החיים. יעוץ כלכלי להתנהלות משפחתית בצד הפיננסי  ילמד אתכם איך להתנהל עם התקציב החודשי שלכם, אילו החלטות פיננסיות כדאי לכם לקחת, כיצד בוחרים וקובעים סדר עדיפויות, מה קודם למה, וכיצד לנהל שיחות בנושאים כספיים אל מול הבנקים מתוך ידע מקדים בתחום ולא מתוך בורות בנושא.

2. בחירה של בנק בו יתנהל כספכם

אם אתם מתנהלים מול הבנק שלכם תוך כדי חולשה וחוסר ידע משווע בתחום הפיננסים, אין הדבר פועל לטובתכם, לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך. אנשים רבים צריכים ללמוד כיצד לנהל את נושאיהם הכספיים, ולא לתת לכסף לנהל אותם ועל מנת שתקבלו החלטות כלכליות נכונות. יעוץ בנקאי פיננסי עשוי למנף את הפוטנציאל הכלכלי שלכם ובסופו של דבר להוביל אתכם להישגים רבים בתחום.

מושגים חשובים בעת בחירה של בנק מתאים עבורכם

הטבות – בדקו באיזה בנק כדאי לכם לפתוח חשבון: ישנם בנקים אשר יציעו לכם הלוואות בריבית משתלמת עם פתיחת החשבון החדש, פטור מעמלות ועוד.

עמלות – ניתן בהחלט להתמקח על גובה העמלות, וניתן לבדוק מהו גובה העמלות אותן גובה הבנק בעבור החשבון.

מסגרת אשראי  – קיבעו מראש את המסגרת ורצוי לא לחרוג ממנה.

אמצעי תשלום  – אילו אמצעי תשלום הבנק מציע לכם? האם תוכלו לקבל כרטיסי אשראי? פנקסי צ’קים? מהם עלותם? גם בתחום זה ניתן להתמקח עם הבנק.

ערבים – בדקו אל מול הבנק אם יש צורך לגייס ערבים לפתיחת החשבון. ערבים בסופו של דבר עלולים לשלם על טעויות שלכם מחיר כב