שם מלא:

דוא”ל:

טלפון:

סיבת הפניה:

צור קשר

ניקוי משרדים במרכז  - חברת ניקוי בתל אביב

שירותי ניקיון מקצועיים לכל סוגי המשרדים


חברת מיסמי בע"מ מספקת שירותי ניקיון במרכז הארץ, ופועלת ברישיון כקבלן שירות בתחום הניקיון (רישיון מס' 3002) כבר למעלה מ-20 שנה, בהן שירותנו מאות לקוחות מרוצים בתל אביב והאזור.

משירותי הניקיון שלנו נהנים 
משרדים בתל אביב והערים הסמוכות, גדולים וקטנים ומתחומי עיסוק רבים, בהם מפעלי הייטק, משרדי עורכי דין, הנהלת חשבונות, ביטוח, שיווק ופרסום, תיירות, משרדים להשכרה ועוד.

מיסמי דואגת לכך שתוכלו ליהנות ממשרד נקי ורענן


משרד מלוכלך ומלא אבק, יכול לגרום להתרשמות שלילית מצד הלקוחות והספקים המבקרים בו ולתחושה לא נעימה אצל העובדים המבלים בו את רוב יומם. חברת מיסמי מקפידה על איכות ניקיון גבוהה, שהיא תוצאה של עבודה רבת שנים, ללא פשרות, במקצוענות וניסיון רב בכל תחומי ניקיון למשרד וסביבתו, ושימוש בתכשירי ניקיון איכותיים.

אנו מיומנים בניקוי משרדים מקצועי ויעיל, ונותנים מענה לכל צורך ייחודי של אחד מלקוחותינו, ועובדים מסביב לשעון, בכל שעה, וגם לאחר שסיימתם את יום העבודה. ניתן להזמין את שירותינו על בסיס קבוע (יומי, שבועי וכו') וגם באופן חד-פעמי, כמו למשל, לאחר שיפוץ. כמו כן, אנו מספקים חומרי ניקיון איכותיים למשרד לפי הזמנה.

כל עובד בצוות של עובדי הניקיון של מיסמי הוא נציג החברה שלנו, ועל כן אנו מקפידים לבחור רק עובדים מקצועיים ומיומנים, בעלי אישורי עבודה כחוק ומראה אסתטי, ולהכשיר אותם כהלכה, כדי לוודא שמשרד שלכם נקי ומצוחצח. בנוסף, כל עובדי החברה חתומים על הסכמי סודיות ומונחים לפעול על פיהם.

חשיבות ניקוי שטיחים במשרד


משרדים רבים בוחרים להשתמש בשטיחים מקיר לקיר במשרד, אך לצד תכונותיהם החיוביות ותרומתם לאיכות סביבת העבודה במשרד, באופן טבעי, השטיחים צוברים לכלוך רב הנסתר לרוב מהעין, ואף מתבלים בקצב מהיר. על כן יש צורך להקפיד על ניקוי שטיחים במשרדים לעיתים קרובות, אשר יחזיר לו את החיוניות ויסייע בשמירה על בריאותם של העובדים.